איך לאחסן בר אקטיבי בצורה נכונה

איך לאחסן בר אקטיבי בצורה נכונה

כיום, בר אקטיבי הוא אחד הדברים החיוניים בכל אירוע – מחתונות לאירועים עסקיים, תערוכות ועוד. בעזרתו תוכלו להכתיב את מצב הרוח לאירוע שלכם ולהגיש לאורחים שלכם משקאות אלכוהוליים מעוצבים בצורה מלהיבה, וזה מספיק כדי לבדר אותם. חוץ מזה, אתם יכולים להשתמש בו כדי להשלים את הבר הראשי שלכם אם אתם צופים מספר רב של אורחים לאירוע שלכם. לא משנה מה יכולה להיות הסיבה שלכם להזמין שירותים של בר אקטיבי, אתם צריכים לשים לב לאחסון שלו כאשר לא משתמשים בו. בואו נראה כיצד עליכם לאחסן נכון את הבר האקטיבי שלכם:

נקו את הבר כמו שצריך

לאחר סיום האירוע, שאריות אוכל ושתייה שנותרו על הבר עלולות להפוך אותו למלולכך והוא גם יצבור אבק אם לא תנקו אותו. זו הסיבה שחשוב לנקות אותו ביסודיות לאחר כל אירוע ולפני האריזה שלו. הקפידו לנקות את משטח הבר באמצעות חומר ניקוי, אשר לא אמור להיות חזק מספיק כדי לפגוע בצבע. לאחר הניקוי, יבשו אותו לפני האחסון.

בר אקטיבי במרכז

תארזו את הבר בזהירות

רוב האנשים אורזים את הברים שלהם בחיפזון לאחר שהאירוע נגמר. זה גורם לעתים קרובות נזק לבר, בין אם זה בר אקטיבי גדול או בר נייד בסדר גודל קטן יותר. אתם צריכים להימנע מכך ולארוז אותו לפי ההוראות במדריך היצרן. פעולה זו לא רק תשמור על בטיחות הבר, אלא גם תאריך את אורך חייו ותמנע בלאי.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

ארזו את הבר במארז מתאים

לברים ניידים יש בדרך כלל מארז לאחסון כל הרכיבים בצורה בטוחה ונכונה. מכיוון שאתם תעבירו את הבר שלכם שוב ושוב, חשוב לשמור את כל רכיבי הבר במארז שלו. אם יש לכם תיק לבר אקטיבי עבור נסיעות, הקפידו לארוז אותו בצורה הנכונה מבלי להחסיר חלקים

אם אתם מחפשים מידע נוסף על בר אקטיבי במרכז, הגעתם למקום הנכון! Tropical Events מספקת שירותי בר מקצועיים לאירועים בכל הארץ.

פוסטים נוספים: