איך להגדיל עסקים בבר אקטיבי באמצע שבוע ב-4 צעדים פשוטים

איך להגדיל עסקים בבר אקטיבי באמצע שבוע ב-4 צעדים פשוטים

תארו לעצמכם, זה יום שלישי והבר שלכם עובד בהפקה מטורפת כאילו מדובר ביום שישי. עכשיו זה יהיה הגשמת חלום עבור בעל הבר. הדברים היו מעט איטיים בגלל מצב הקורונה והתרחקות חברתית עומדת להיות הנורמה החדשה כבר זמן מה. אבל מסעדות וברים נפתחו מחדש ואנשים להוטים לבקר שוב במקומות המועדפים עליהם! אולי תרצו להחיות קצת את הבר שלכם כדי לסגור יותר לקוחות. אנחנו יכולים לעזור אם אתם מחפשים בר אקטיבי לאירועים. להפוך את האירוע שלכם למקום הבילוי הכי חם  עבור האורחים שלכם זו לא מטלה קשה. כדי להיות בר אקטיבי מוביל טרופיקל איבנטס מיישמים את 4 האסטרטגיות האלה:

1. שעות שמחות יותר לעסק בריא יותר

בעוד שכמעט כל בר אקטיבי יספק שירותים של מזיגת אלכוהול ואולי יוסיף גם קוקטיילים מגוונים, כדי להיות בר מוביל צריך גם לספק שירותים נוספים כמו אוכל לצד האלכוהול או בר שייקים. בעוד שמבצעים עלמשקאות הפכו לנורמה, בעלי ברים שוכחים לפעמים מהאוכל וזו טעות גדולה. הרבה אנשים מחפשים ברים אקטיביים שמוזגים משקאות איכותיים אבל זכרו שהם גם משתוקקים לאוכל טוב. שרתו את הטוב משני העולמות; ובכך, הבר שלכם יהיה תוסס ביום חול כמו בסופי שבוע.

בר אקטיבי בדרום

2. כשזה מגיע לרשתות חברתיות, כמה שיותר, יותר טוב

פרסום בפייסבוק באופן קבוע אינו מספיק. אם אתם רוצים קפיצה בבר בקוקטיילים שלכם באמצע השבוע, קחו את משחק המדיה החברתית שלכם לשלב הבא. הרגישו את הנוכחות שלכם באפליקציות כמו אינסטגרם וטקטוק. אנשים שנהנים באירוע שמשולב בו בר אקטיבי נוטים לעלות סטורי ולתייג את השם של העסק שמספק להם שירותי בר קוקטיילים. תוהים איך למשוך את המילניום לבר שלכם? הכנסו ל-TikTok מיד אם אתם יכולים, השיגו משפיען שיקדם את הבר שלכם בפלטפורמות מדיה חברתית. זה אמור לתת לכם טווח הגעה מדהים.

TROPICAL EVENTS מספקים שירותי בר ברמה שלא נראתה בארץ.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

3. לדעת לשדרג מכירות

לגרום ליותר אנשים להכיר אתכם היא אחת הדרכים להגדיל את העסקים, אבל אתם צריכים גם לדעת איך לשדרג את האורחים הנוכחיים באירועים שבהם אתם עובדים אם אתם רוצים לסגור כמות גדולה יותר של לקוחות! כשאתם סוגרים אירוע עם לקוח תדעו לספק לו את המקסימום במחיר טוב ביחס לשוק. עשו אפסיילים עם אפשרויו נוספות שתוכלו להציע ללקוח וכך גם תכניסו יותר כסף וגם תהפכו את האירוע של הלקוח שלכם לייחודי יותר.

4. שירות איכותי עם חיוך

אני בטוח שיש לכם לא מעט מתחרים בשוק וכולם רוצים לסוגר כמה שיותר לקוחות. מהניסיון שלי אני יודע שאין תחליף לשירות אדיב עם חיוך. בסופו של דבר מדובר בבעל השמחה שסוגר איתכם את הפרטים כדי שתספקו בר אקטיבי לאירוע במחיר טוב. עכשיו, כשאתם הצלחתם לסגור עם לקוח, כל פעולה שתעשו באירוע שלו תשפיע לטבוה או לרעה על השיווק מפה לאוזן שלכם.

פוסטים נוספים: