טיפים לתכנון בר פתוח איכותי לחתונה שלכם

טיפים לתכנון בר פתוח איכותי לחתונה שלכם

האם חגיגת חתונה באמת מושלמת ללא אלכוהול? אנחנו ב- Tropical Events – בר קוקטיילים לאירועים חושבים שלא! כדי לשמור על קצב גבוה וכדי לשמור על האורחים שלכם מאושרים במיוחד ביום הגדול שלכם, הקמת בר פתוח היא הדרך המושלמת. אם אתם סגורים על הקמת בר פתוח לחלוטין, חשוב מאוד שתתכננו הכל מראש. יש הרבה דברים שתצטרכו לקחת בחשבון בעת הקמת בר אלכוהול נייד. מה אתם מגישים לאורחים שלכם? כמה אתם משרתים? השאלות האלה יכולות להפתיע אתכם למדי. לנוחיותכם, יש ל-Tropical Events כמה טיפים לשתף שיקלו על כל העניין. המשיכו לקרוא:

1. הגדירו תקציב

מכיוון שזה יהיה בר פתוח, החשבון הוא באחריותכם. כדי לא להגזים במחלקת האלכוהול, החליטו כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא כאן. מומחים ממליצים לתכנן את התקציב תוך התחשבות בכך שאורח אחד ישתה לפחות משקה אחד בשעה. לכן, אם יש לכם רשימת אורחים של 100 לחתונה שתימשך בסביבות 4 שעות, אתם חייבים שיהיו לכם מינימום 400 משקאות. לאחר מכן, אתם יכולים להחליט מה אתם רוצים להגיש, תוך שמירה על רשימת האורחים שלכם, וכמובן, התקציב שלכם.

בר אקטיבי לכל מטרה

2. מי האורחים שלכם?

האם החברות שלכן מסיימות בקבוק יין תוך שעה? או שהחבורה שלכם מורכבת יותר מאוהבי בירה? האם המשפחה שלכם קצת בצד השמרני, לוגמים לאט לאט שמפניה בזמן שהם מנסים את המתאבנים? זה מידע חיוני שידריך אתכם מה לקנות עבור הבר האקטיבי שלכם. בתרחישים כאלה, לא באמת תזדקקו לבר מלא, אלא רק אוסף של משקאות חריפים שאתם יודעים שהחברים והמשפחה שלכם אוהבים. אם אתם יודעים שהם מתים על קוקטיילים, אל תחשבו פעמיים. קבלו מספיק אספקה וברמן מיומן שימשיך לחלק קוקטיילים מיוחדים לאורחים שלכם בבר קוקטיילים ייחודי עבורכם. וכן, אתם תמיד יכולים להגיש כמה סוגים של בירה מהחבית כי אי אפשר לטעות בבירה.

TROPICAL EVENTS מספקים שירותי בר ברמה שלא נראתה בארץ.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

3. מיקום וזמנים

מיקום החתונה, הנושא כמו גם העונה – גורמים אלה יקבעו את המראה של הבר האקטיבי שלכם ואת תפריט המשקאות. לדוגמה, אתם באמת לא יכולים לטעות עם קוקטיילים מרעננים כמו טקילה או סנגריה אפרסק קפואה אם אתם הולכים לערוך חתונה על החוף. מצד שני, חתונות בחודשי החורף הקרירים ויינות אדומים קלאסיים בעלי גוף מלא הם שידוך מעולה לאירוע שלכם. בנוסף לכך, קחו בחשבון גם את העובדה שאנשים שותים יותר בשעות הערב. לכן, אם אתם מתכננים להתחתן לאחר שקיעת השמש, התכוננו בהתאם.

לסיכום

אתם מכירים את האורחים שלכם הכי טוב, במיוחד כשזה מגיע לכמה אלכוהול הם יכולים לשתות. אז אל תלחצו וזכרו לבלות כי זה היום הגדול שלכם אחרי הכל. אם אתם מחפשים בר אקטיבי לאירועים, יש ל-Tropical Events אוסף את האפשרות לספק לכם חוויה מושלמת בכל מקום ולכל אירוע.

פוסטים נוספים: