3 טיפים איך להתחיל עם בר אקטיבי משלכם ולבנות עסק

3 טיפים איך להתחיל עם בר אקטיבי משלכם ולבנות עסק

ברים אקטיביים הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות וזה רעיון עסקי די רווחי ומתגמל. תחשבו על זה. אירועים כמו חתונות הם חגיגות של פעם בחיים שבהן כולם משוחררים מהרגיל. וזה אומר שכשאתם מקימים את הבר שלכם באירועים האלה, יש סיכוי גבוה יותר שיתייחסו אליכם כמו כוכבים, עם אורחים שהולכים ישירות לבר כדי לטעום מהקוקטיילים המיוחדים שלכם. ומה זה אומר? בר אקטיבי לאירועים זה עסק לכל דבר. אבל עכשיו, אחרי שמצאתם את הרעיון העסקי המושלם, הגיע הזמן שתכינו את עצמכם לעשות את הצעד הבא, כי יש הרבה יותר בפתיחת עסק של בר נייד מאשר רק להעלות את הרעיון שלכם על הנייר.

הנה כמה טיפים לפתיחת עסק מוצלח משלכם לברמנים ניידים:

1. קבלו קצת ניסיון

אתם לא צריכים תואר אקדמי כדי לפתוח עסק של בר אקטיבי לאירועים, אבל מה שאתם צריכים זה קצת ניסיון. ברמן מנוסה לא מביא רק משקאות טובים לשולחן הברמנים, הוא גם מציג יכולת טבעית ליצור אינטראקציה עם הלקוחות שלו ולשמור עליהם מעורבים. ואתם יכולים ללמוד איך לעשות את זה רק כשאתם עובדים בפועל מול הלקוחות ומקבלים ניסיון בחיים האמיתיים. אם עדיין אין לכם ניסיון, אתם תמיד יכולים לחפש ברים, מסעדות, בתי קפה ומלונות שיהיו מוכנים להעסיק אתכם.

בר קוקטיילים

2. צרו תוכנית עסקית והפכו את הדברים לחוקיים

כדי להיות בעלי עסק מצליחים, אתם צריכים שתהיה לכם תוכנית ברורה בתחילת הדרך. זה יעזור לכם לא רק לזהות ולמפות את הפרטים של הבר האקטיבי שלכם, כולל עלויות, אלא גם לגלות אם יש גורמים לא ידועים מעורבים. חלק מהדברים שאתם צריכים לעשות הוא לקבוע את העלויות שלכם (התחלתיים ומתמשכים), שוק היעד שלכם, המחירון שלכם כמו גם שם העסק שלכם. וברגע שאתם עושים את זה, אתם צריכים ליצור קשר עם העירייה בה את נמצאים כדי להוציא רישיון עסק ואישור למכירת אלכוהול. בנוסף, מומלץ לברר על כל הכללים והתקנות שאתם צריכים לעקוב אחריהם.

TROPICAL EVENTS מספקים שירותי בר ברמה שלא נראתה בארץ.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

3. רכשו את הציוד המתאים

כשאתם מתחילים בעסקי הברים הניידים, אחת מעלויות ההפעלה המשמעותיות ביותר תהיה זו של הציוד שלכם. כדי להימנע מהוצאות חריגות מהתקציב שלכם, ערכו רשימה של כל האספקה הדרושה, בר נייד בהחלט צריך להיות בראש ובלעדיו לא תוכלו להתחיל. תזדקקו גם לפריטים חיוניים אחרים כמו כוסות הגשה, כוסות ערבוב, כפיות וכן הלאה. אז אולי תצטרכו לקחת בחשבון את עלות האלכוהול, כי לא כל הלקוחות יספקו לכם אותו. ייתכן שתצטרכו גם כמה כיסאות ושולחנות ניידים. בהתחלה, אתם תמיד יכולים לחסוך באלה על ידי בחירה במשהו זול אבל באיכות טובה.

לבר אקטיבי איכותי ביותר, בדקו את טרופיקל איבנטס. יש לנו מגוון רחב של חבילות לאירועים שיתאימו לכל תקציב וצורך.

פוסטים נוספים:

בר נייד לחינה

בר נייד לחינה

בר נייד הוא בחירה מעולה עבור אירוע חינה ברמה גבוהה. הוא מאפשר לכם ליצור אווירה רגועה ונעימה לאורך חגיגת החינה ביום או בלילה

קרא עוד >>
בר נייד לבר מצווה

בר נייד לבר מצווה

בר נייד הוא בחירה מעולה עבור אירוע בר מצווה ברמה גבוהה. הוא מאפשר לכם ליצור אווירה רגועה ונעימה לאורך חגיגת הבר המצווה ביום או בלילה

קרא עוד >>