קוקטייל לונג איילנד (Long Island Iced Tea Cocktail): מתכון

לונג איילנד (Long Island Iced Tea)

מתכון לקוקטייל לונג איילנד (Long Island Iced Tea)

מרכיבים

 • 15 מ"ל וודקה
 • 15 מ"ל ג'ין
 • 15 מ"ל רום
 • 25 מ"ל טקילה
 • 15 מ"ל סאוור
 • 15 מ"ל ליקר תפוזים
 • סוגרים עם קולה

אופן הכנה

 1. לוקחים הייבול ממלאים אותה בקרח.
 2. מוזגים את המרכיבים בזה אחר זה במידות מדויקות.
 3. הלונד איילנד מורכב מכל משקאות הספיד כמעט (ארבעת הלבנים – וודקה, גין, רום ,טקילה).
 4. אחרי שסגרנו עם הקולה מקשטים בפרוסת לימון טרי
 5. שלוק ראשון ארוך חובה 😉
קוקטייל לונג איילנד

TROPICAL EVENTS מספקים שירותי בר ברמה שלא נראתה בארץ.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

הכירו את הקוקטייל לונג איילנד

הקוקטייל לונג איילנד עשוי מוודקה, ג'ין, טקילה, רום, סאוור וקולה. הפרופורציות של כל מרכיב משתנות בהתאם למתכון, אבל בדרך כלל הוודקה והג'ין משמשים בחלקים שווים, אחריהם הטקילה והרום בחלקים שווים, ואז הסאוור והקולה בחלקים שווים. לאחר מכן מנענעים את המשקה בקרח ומסננים אותו לכוס מלאה בקרח. התה הקר של לונג איילנד מוגש בצורה הטובה ביותר על קרח בכוס גבוהה. ניתן להגיש אותו גם כזריקה או כחלק מקערת אגרוף. הוא משתלב היטב עם חטיפים קלים כמו צ'יפס וסלסה או קרקרים וגבינה. ניתן להגיש אותו גם כמשקה לאחר ארוחת הערב או כליווי לארוחה.

מתי הומצא הקוקטייל לונג איילנד?

הקוקטייל לונג איילנד נוצר לראשונה בתחילת שנות ה-20 של המאה ה-20 על ידי ברמן בשם רוברט "רוזבוד" באט. הוא עבד בבר בלונג איילנד, ניו יורק, ורצה ליצור משקה חדש שיבלוט מהשאר. הוא שילב וודקה, ג'ין, טקילה, רום, טריפל סק וקולה כדי ליצור את ה-Long Island Iced Tea. המשקה הפך במהרה לפופולרי ומאז הוא מצרך בסיסי בברים ובמסעדות. במהלך השנים, היו וריאציות רבות של לונג איילנד אייס טי. מתכונים מסוימים דורשים תוספת של תערובת מתוקה וחמוצה או מיץ לימון כדי לתת לו טעם חמצמץ. מתכונים אחרים ממליצים על תוספת של מיץ חמוציות או מיץ תפוזים כדי לתת לו טעם פירותי. מתכונים מסוימים ממליצים גם על תוספת של משקאות חריפים אחרים כגון ויסקי או אמרטו.

למידע נוסף על הקוקטיילים שאנחנו מגישים מוזמנים לבדוק את בר קוקטיילים לאירועים שלנו ואת רשימת הקוקטיילים המלאה שאנחנו מגישים

דרגו את המתכון שלנו:

5/5 (2 Reviews)

פוסטים נוספים: