קוקטייל ניו יורק סאוור (New York Sour Cocktail): מתכון

ניו יורק סאוור (New York Sour)

מתכון לקוקטייל ניו יורק סאוור (New York Sour)

מרכיבים

  • 60 מ"ל ויסקי שיפון או ויסקי בורבון
  • 30 מ"ל מיץ לימון
  • 22.5 מ"ל מי סוכר
  • 15 מ"ל יין אדון
  • מספר טיפות חלבון ביצה

אופן הכנה

  1. מוזגים את כל המרכיבים פרט ליין אדום לשייקר עם קרח
  2. משקשקים היטב
  3. מסננים לכוס אולדפאשנד עם קרח
  4. מוסיפים את היין האדום
  5. שלוק ראשון ארוך חובה 😉
קוקטייל ניו יורק סאוור

TROPICAL EVENTS מספקים שירותי בר ברמה שלא נראתה בארץ.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

הכירו את הקוקטייל ניו יורק סאוור

קוקטייל ניו יורק סאוור הוא משקה קלאסי שקיים כבר מאות שנים. זהו שילוב של ויסקי, מיץ לימון ומי סוכר, ומעליו התזה של יין אדום. משקה זה הוא דרך נהדרת ליהנות מבילוי לילי עם חברים או לחגוג אירוע מיוחד. ישנן וריאציות רבות של הקוקטייל ניו יורק סאוור שניתן להכין עם סוגים שונים של ויסקי או משקאות חריפים אחרים. לדוגמה, יש אנשים שאוהבים להשתמש בויסקי אמירקאי במקום ויסקי שיפון או בורבון או להוסיף נגיעה של ליקר תפוזים לקבלת קיק נוסף לקוקטייל. וריאציות אחרות כוללות הוספת מיצי פירות טריים או סירופים כדי להעניק למשקה טעם ייחודי.

מתי הומצא הקוקטייל ניו יורק סאוור?

הקוקטייל ניו יורק סאוור קיים כבר מאות שנים, אך מקורו המדויק אינו ידוע. מאמינים שמקורו בסוף המאה ה-19 בעיר ניו יורק. המשקה זכה לפופולריות על ידי הברמן המפורסם הארי ג'ונסון, שכתב על כך בספרו, המדריך לברמן. מאז, הקוקטייל ניו יורק סאוור הפך למצרך בסיסי בברים ובמסעדות ברחבי העולם. הקוקטייל New York Sour פופולרי מסיבות רבות. ראשית, הוא קל להכנה ודורש רק כמה מרכיבים. שנית, יש לו טעם ייחודי המשלב טעמים מתוקים וחמצמצים. שלישית, יש לו צבע אטרקטיבי שהופך אותו למושלם לאירועים מיוחדים. לבסוף, זהו משקה קלאסי שקיים כבר מאות שנים ועדיין נהנים ממנו אנשים רבים כיום.

למידע נוסף על הקוקטיילים שאנחנו מגישים מוזמנים לבדוק את הבר אקטיבי שלנו ב-Tropical Events ואת רשימת הקוקטיילים המלאה שאנחנו מגישים

דרגו את המתכון שלנו:

5/5 (2 Reviews)

פוסטים נוספים: