קוקטייל קאיפיריניה אננס (Pineapple Caipirinha Cocktail): מתכון

קאיפיריניה אננס (Pineapple Caipirinha)

מתכון לקוקטייל קאיפיריניה אננס - Pineapple Caipirinha

מרכיבים

 • 2 מנות קשאסה
 • 30 מ"ל מיץ לימון
 • זילוף מי סוכר
 • לימונים קצוצים
 • 2 כפות סוכר חום
 • 40 מ"ל מיץ אננס
 • פלחי אננס

אופן הכנה

 1. לכתוש את כל המרכיבים
 2. משקשקים היטב בשייקר עם קרח
 3. למזוג במזיגה ישירה לכוס אולד פאשן עם קרח (אפשר בסינון כפול)
 4. לקשט בפלחי אננס
 5. שלוק ראשון ארוך חובה 😉
מתכון קאיפיריניה אננס

TROPICAL EVENTS מספקים שירותי בר ברמה שלא נראתה בארץ.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

הכירו את הקוקטייל קאיפיריניה אננס

הכירו את הקוקטייל "קאיפיריניה אננס" – וריאציה מרעננת וטרופית על הקוקטייל הברזילאי הקלאסי. הקוקטייל כולל 2 מנות קשאסה, 30 מ"ל מיץ לימון, זילוף מי סוכר, לימונים קצוצים, 2 כפות סוכר חום, 40 מ"ל מיץ אננס ופלחי אננס לקישוט. הקאיפיריניה אננס מציע שילוב מושלם בין החמיצות והמרירות של הלימון לבין המתיקות והטעם הטרופי של האננס. הסוכר החום והקשאסה מוסיפים עומק וטעם ייחודי שמדגישים את הפירותיות והרעננות של המשקה. מתאים במיוחד לימי קיץ חמים או לאירועים חגיגיים בהם תרצו ליהנות מקוקטייל טעים ומרענן עם ניחוח טרופי.

מתי הומצא הקוקטייל קאיפיריניה אננס?

הקוקטייל קאיפיריניה אננס הוא וריאציה מודרנית על הקוקטייל הברזילאי הקלאסי קאיפיריניה. הקוקטייל המקורי, שנחשב למשקה הלאומי של ברזיל, הומצא במאה ה-19. הווריאציה עם אננס הופיעה לראשונה בשנות ה-2000, כאשר ברמנים ברחבי העולם החלו להוסיף פירות טרופיים ושדרוגים שונים לקוקטיילים מסורתיים כדי ליצור טעמים חדשים ומרעננים. הקאיפיריניה אננס הפך במהרה לפופולרי בשל השילוב הטרופי והמתקתק של האננס עם הטעמים החזקים והמרעננים של הלימון והקשאסה. השילוב החדשני הזה מושלם לאירועים קיציים ולחובבי קוקטיילים שמחפשים חידושים מרעננים ומלהיבים.

למידע נוסף על הקוקטיילים שאנחנו מגישים מוזמנים לבדוק את הבר אקטיבי שלנו ב-Tropical Events ואת רשימת הקוקטיילים המלאה שאנחנו מגישים

דרגו את המתכון שלנו:

5/5 (3 Reviews)

פוסטים נוספים: