קוקטייל ראסטי נייל (Rusty Nail Cocktail): מתכון

ראסטי נייל (Rusty Nail)

מתכון לקוקטייל ראסטי נייל (Rusty Nail)

מרכיבים

  • 45 מ"ל וויסקי
  • 15 מ"ל ליקר דראמבוי
  • פלח תפוז לקישוט

אופן הכנה

  1. לוקחים כוס לאובול ושמים מעט קרח
  2. מוזגים את המרכיבים בזה אחר זה
  3. מערבבים קלות בעזרת כפית ערבוב
  4. מקשטים בפלח תפוז מלמעלה
  5. שלוק ראשון ארוך חובה 😉
קוקטייל ראסטי נייל

TROPICAL EVENTS מספקים שירותי בר ברמה שלא נראתה בארץ.

? Are You Ready For Party

הצעת מחיר ללא עלות >>

הכירו את הקוקטייל ראסטי נייל

הראסטי נייל הוא קוקטייל קלאסי שקיים כבר עשרות שנים. זהו משקה פשוט אך מתוחכם המושלם לכל אירוע. הראסטי נייל הוא קוקטייל פשוט שדורש רק שני מרכיבים: וויסקי ודרמבוי. הוויסקי יכול להיות כל סוג של ויסקי כמו ויסקי סקוטי, בורבון או שיפון. הדרמבוי הוא ליקר העשוי מוויסקי סקוטי, דבש ועשבי תיבול. הוא מוסיף טעם מתוק וצמחי למשקה. הכנת ראסטי נייל היא קלה ודורשת רק שני מרכיבים. התחילו במילוי כוס לואובול בקוביות קרח. לאחר מכן הוסיפו לכוס שתי שוטים של ויסקי ואשוט אחת של דרמבוי. מערבבים את התערובת עם כף בר עד שהיא משולבת היטב. לבסוף, מקשטים עם קליפת תפוז לתוספת טעם.

מתי הומצא הקוקטייל ראסטי נייל?

חוקרים מאמינים כי מקורו של הראסטי נייל הוא בסקוטלנד בתחילת המאה ה-20. הוא נוצר במקור עם וויסקי סקוטי ודרמבוי, ליקר העשוי מוויסקי סקוטי, דבש ועשבי תיבול. המשקה נקרא על שם הציפורניים החלודות ששימשו לערבוב התערובת. עם הזמן, המתכון התפתח וכעת כולל סוגים אחרים של ויסקי כגון בורבון או שיפון. ישנן וריאציות רבות של הראסטי נייל שניתן להכין עם סוגים שונים של ויסקי או ליקרים. לדוגמה, אתם יכולים להשתמש בבורבון או ויסקי שיפון במקום ויסקי סקוטי. אתם יכולים גם להחליף דראמבוי עם ליקרים אחרים כמו אמארטו או גרנד מרנייר. אתם יכולים גם להוסיף מרכיבים אחרים כמו סירופ מתוק כדי לתת למשקה טעם ייחודי.

למידע נוסף על הקוקטיילים שאנחנו מגישים מוזמנים לבדוק את בר קוקטיילים למסיבת רווקות שלנו ואת רשימת הקוקטיילים המלאה שאנחנו מגישים

דרגו את המתכון שלנו:

5/5 (2 Reviews)

פוסטים נוספים: